Zapamatovat
Jana Blažková
Affiliate manager
+420 773 080 538 e-mail
Obchodní podmínky

Provizní program Spolehlivý pokladní systém Dotykačka


Dotykačka je spolehlivý pokladní systém s platebními službami pro malé a středně velké živnostníky z oblasti gastra, ubytování, obchodu a služeb. Pokladny Dotykačka jsou uživateli oceňovány pro jednoduchou instalaci, snadnou obsluhu, spolehlivý provoz, nonstop technickou podporu a detailní návody. Pokladny fungují i při výpadku internetu, umožňují více uživatelů s různými IČO na jednom zařízení a jsou integrované s mnoha dalšími systémy.

 

Proč promovat?
 

  1. Jsme jasnou jedničkou na trhu. Máme 25 000 uživatelů v rámci skupiny Solitea. Přečtěte si hodnocení našich zákazníků.
  2. Dotykačka je především spolehlivý partner, který usnadní a zjednoduší každé podnikání. Zpřehlední tržby, umožní statistiky prodejů, vede skladové hospodářství, pohlídá zaměstnance a zpracuje podklady pro účetnictví. Propojíte ji s objednávkovým, rezervačním i účetním systémem nebo třeba s e-shopem.
  3. Vaše odměna = 10 % z objednávky. Provize je 10 % za online objednávku jakéhokoliv výrobku z e-shopu Dotykačky.

 

Pro koho je Dotykačka určena?


Pro všechny drobné i větší živnostníky (ubytovací služby, gastro zařízení, stánkový prodej, služby, výroba, řemesla). Jedná se o univerzální pokladní systém, který nalezne uplatnění napříč nejrůznějšími obory. Máme řešení i pro malé řemeslníky!

 

Proč právě Dotykačku?
 

 

Jakou budete mít podporu pro promo?
 

  • ​3 verze bannerů (brandová, produktová, akční) ve více velikostech (PPC – Google, Seznam; Facebook – post, cover; weby).
  • Vzorové e-maily.
  • Platnost cookies 15 dní.
  • Vyplácení provizí 1x měsíčně.

Nová registrace